W głębokiej transformacji – TU i TERAZ zawarty jest sekret spełnionego życia. Pisali i mówili o nim najwięksi mistycy tego świata.
To proces, który poprzez zanurzenie się w TU i TERAZ pozwala odkryć sens tego co Cię spotyka i nauczyć się doświadczania życia z poziomu serca.

Nie ma żadnej potrzeby żebyś badał przeszłość, którą nieświadomie w sobie nosisz. Wystarczy, że przejawia się ona w postaci myśli, emocji, pragnień, reakcji czy przytrafiających się zdarzeń zewnętrznych. Całą potrzebną Ci wiedzę na jej temat i tak wydobędą trudne sytuacje, które napotykasz TU i TERAZ. Jeśli zaczniesz grzebać w przeszłości, stanie się ona bezdenną otchłanią, niewyczerpanym złożem. Być może wydaje Ci się, że potrzebujesz więcej czasu, aby zrozumieć przeszłość lub się od niej uwolnić – innymi słowy, że przyszłość kiedyś uwolni Cię od przeszłości. Otóż jest to złudzenie. Od przeszłości może Cię bowiem uwolnić jedynie TERAŹNIEJSZOŚĆ. Zwróć się ku potędze teraźniejszości. Ona jest KLUCZEM.
Eckhart Tolle

Głęboka transformacja w TU i TERAZ jest moją autorską metodą powstałą w wyniku 15 lat poszukiwań i badania najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie rozwoju duchowego i osobistego. Metoda ta, nie jest odkryciem czegoś absolutnie nowego, co mogłabym przypisać tylko sobie, jest raczej kwintesencją i sprowadzeniem do prostej i praktycznej formy, uniwersalnych praw duchowych, które determinują nasze życie. Zrozumienie ich i zastosowanie odmieniło moje życie, a prawdy w nich zawarte pokrywają się z tym, czego nauczał Jezus i jego uczniowie.

Poznając proces głębokiej transformacji Tu i Teraz możesz nauczyć się:

  • komunikacji na poziomie ducha, umysłu i ciała
  •  jak samodzielnie pomagać sobie w różnych trudnych okolicznościach życia.
  • jak z doświadczeń, które są dla Ciebie trudne i niezrozumiałe wyłonić, odczytać istotne informacje oraz kluczowe wzorce, które odpowiedzialne są za zaistniałą sytuacje.

Ponadto pomoże Ci to zrozumieć:

  • dlaczego ta osoba, sytuacja (np. zdrowotna, zawodowa, rodzinna, finansowa, inna życiowa) pojawiła się w Twoim życiu
  • jakie mechanizmy, konstrukcje mentalne, sprawiają, że jest ona dla Ciebie trudna do przejścia i jak ją przetransformować
  • w jakim sposób to doświadczenie wspiera cię w Twoim rozwoju
  • jak wyjść z tego doświadczenia zwycięsko i przestać już przyciągać tego typu ludzi, okoliczności do swojego życia.
  • jak żyć i tworzyć rozwiązania z przestrzeni serca

Metoda głębokiej transformacji TU i TERAZ zabiera Cię w tą przestrzeń Twojego życia, w której pojawia się zrozumienie, rozwiązanie, spokój i radość 🙂

Możesz się z nią zapoznać i nauczyć się jej stosowania biorąc udział w warsztatach (patrz warsztaty) jak i zajmując się konkretnym tematem ze swojego życia w trakcie indywidualnej sesji w moim gabinecie w Kielcach lub przez skype (patrz sesje).